Hakkımızda

Büromuz Hakkında

FB Avukatlık Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillere hukukun her alanında hizmet sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan uluslararası bir hukuk bürosudur.

İstanbul basın ekspres yolu ve istanbulun ticaret merkezlerine yakın ,İstanbulun yükselen yıldızı güneşli meydanda bulunan ofisimiz bulunan FB Avukatlık Bürosu, herbiri kendi alanlarında uzman avukat kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok kurum ve kişiye hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan; çözüm odaklı yaklaşımıyla, müvekkillerinin kişisel ve ticari konulardaki ihtiyaçlarına yönelik dinamik ve yaratıcı çözümler sunan FB Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin sadece aldıkları hukuki hizmet bakımından değil aynı zamanda ekonomik olarak da memnun olmalarını sağlamaya çalışmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesinde kendi alanlarında uzman olan avukatlar ile işbirliği içinde olan hukuk büromuzun faaliyet alanları arasında; enerji hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, idare ve vergi hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, aile ve miras hukuku, boşanma hukuku, rekabet hukuku, tahkim hukuku, sağlık hukuku, icra ve iflas hukuku, taşımacılık hukuku, basın ve medya hukuku, tüketici hukuku, ceza hukuku ve spor hukuku bulunmaktadır.

İstanbul’da avukat arıyorum ve hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorum diyorsanız, sizi seçkin avukatlardan oluşan hukuk büromuza davet ediyoruz.

Misyonumuz

FB Avukatlık Bürosu olarak, müvekkillerimizin hukuki sorunları olduğunu ve bu sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesini istediklerini biliyoruz. Bu çerçevede müvekkillerimizin sorunlarının oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara karşı gerçekçi ve kalıcı çözüm yolları üreterek yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkillerimiz ve iş ortaklarımız, FB Avukatlık Bürosu’nun her zaman yanlarında olduğunu biliyorlar.

Bu kapsamda misyonumuz; hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk Hukuku’nu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek ve hukukun genel prensiplerine uygun çağdaş yöntemlerle hukuki sorunları çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Adaletin temini için hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılık yaratarak,

adalete ve hukuka olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak ve profesyonel, çağdaş, güvenilir, girişimci bir yaklaşımla Türk Hukuk camiasında öncü bir hukuk bürosu olmaktır.
"Genç dinamik ve hergün büyüyen seçkin kadromuz ile hukuk danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. "