Avukatlarımız

Av. Fatih ÖZNUR

F&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda kurucu

Dicle üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul barosunda stajını yapmış, staj esnasında önde gelen hukuk bürolarında çalışarak sıtajını tamamlayıp avukatlık ruhsatını almıştır. Daha sonra , çeşitli dava ve icra dosyalarının bulunduğu aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok şirkete hukuki danışmanlık yapan , önde gelen farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalışmıştır. Yabancı dil olarak İngilizce bilmekte olup , Nişantaşı üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Halen, kurucusu olduğu F&B Hukuk ve Danışmanlık bürosunda ekibi ile birlikte hukuki çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul barosu CMK eğitim sertifikası, Sözleşmeler hukuku , Gayrimenkul hukuku, kentsel dönüşüm hukuku , hukuka aykırı deliller sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Av. Birsen ÖZNUR

F&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda kurucu

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okulundan Mezun oldu. Aynı sene Dikey Geçiş Sınavı ile Hukuk Fakültesi 4 yıllık Lisans bölümüne geçiş yapmış, fakülte eğitimini 3 yılda bitirerek ,Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Avukatlık Stajını tamamladıktan sonra, 3 yıl süreyle, çeşitli dava ve icra dosyalarının bulunduğu aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok şirkete hukuki danışmanlık yapan 2 farklı hukuk bürosunda avukat olarak çalışmıştır. Sonraki dönemde F&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu ortağı olarak ekibi ile birlikte serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.